TMF212B7473KGHT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
I lager: 0
Datablad
KEMET
0.047 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)