C0402C682K5RECAUTO7411 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 4 233
KEMET
I lager: 85 140
Datablad
YAGEO
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Walsin Technology Corporation
6800 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0402C682K5RECAUTO7411
DigiKeys produktnummer
C0402C682K5RECAUTO7411-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C0402C682K5RECAUTO7411
Beskrivning
CAP CER 0402 6.8NF 50V X7R 10%
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C0402C682K5RECAUTO7411 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)