GRT155R71H682KE01D
DigiKeys produktnummer
490-GRT155R71H682KE01DTR-ND - Remsa och spole (TR)
490-GRT155R71H682KE01DCT-ND - Remsbit (CT)
490-GRT155R71H682KE01DDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRT155R71H682KE01D
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
GRT155R71H682KE01D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)