ASSMSSM22K51
DigiKeys produktnummer
455-3551-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASSMSSM22K51
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 2,00" (50,80mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
2,00" (50,80mm)