ASSMSSM22K152
DigiKeys produktnummer
455-3547-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASSMSSM22K152
Beskrivning
JUMPER SSM-21T-P1.4X2
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 6,00" (152,40mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Tillverkare
JST Sales America Inc.
Kontaktytbehandling
Tenn
Serie
Färg
Svart
Förpackning
Bulk
Antal rader
1
Artikelstatus
Aktiv
Antal ledare
1
Kontaktände
Stift till stift
Basproduktens nummer
Längd
6,00" (152,40mm)