ASSMSSM22K254
DigiKeys produktnummer
455-3549-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ASSMSSM22K254
Detaljerad beskrivning
Svart 22 AWG byglingstråd Stift till stift Tenn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Ledningsdimension
22 AWG
Längd
10,0" (254,0mm)