PS-20PE-D4T1-PN1
DigiKeys produktnummer
PS-20PE-D4T1-PN1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PS-20PE-D4T1-PN1
Beskrivning
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål 20 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,236" (6,00mm)
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,110" (2,79mm)
Förpackning
Bulk
Övergripande kontaktlängd
0,524" (13,30mm)
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,177" (4,50mm)