RP13A-12RA-13PC(71)
RP13A-12RA-13PC(71)
RP13A-12RA-13PC(71)
DigiKeys produktnummer
HR1254-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP13A-12RA-13PC(71)
Beskrivning
CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT
Detaljerad beskrivning
13 Positioner rund kontakt Uttagshölje Panelfäste
EDA-/CAD-modeller
RP13A-12RA-13PC(71) Modeller
Kategori
Monteringsfunktion
Fläns
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Fästtyp
Push-Pull
Kontaktdonstyp
Uttagshölje
Typ
För hanstift
Kontaktstorlek
1,2mm (11), 1,6mm (2)
Arbetstemperatur
-10°C-60°C