RP13A-12PK-13SC(71)
RP13A-12PK-13SC(71)
DigiKeys produktnummer
HR1279-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP13A-12PK-13SC(71)
Beskrivning
CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE
Detaljerad beskrivning
13 Positioner rund kontakt Plugghölje Frihängande (i serie) Bakstycke, kabelklämma, dragavlastning
EDA-/CAD-modeller
RP13A-12PK-13SC(71) Modeller
Aktiv
Egenskaper
Bakstycke, kabelklämma, dragavlastning
Kontaktdonstyp
Plugghölje
Typ
För honuttag
13
Inkluderar
6 st. - 1 kontakt, 1 bakst.ycke, 1 kabelklämma, 1 skruv, 1 fjäder, 1 dragavlast.ning
Kontaktstorlek
1,2mm (11), 1,6mm (2)
Arbetstemperatur
-10°C-60°C