FX8C-80S-SV5(93) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1 548
Datablad
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8C-80S-SV5(93)
DigiKeys produktnummer
FX8C-80S-SV5(93)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8C-80S-SV5(93)
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8C-80S-SV5(93) Modeller
Sammankopplade stackhöjder
10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,352" (8,95mm)
Stigning
0,024" (0,60mm)