FX8C-80S-SV5(92)
DigiKeys produktnummer
26-FX8C-80S-SV5(92)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX8C-80S-SV5(92)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX8C-80S-SV5(92)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8C-80S-SV5(92)
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8C-80S-SV5(92) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
39,4µin (1,00µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Antal positioner
80
Höjd över kort
0,352" (8,95mm)
Stigning
0,024" (0,60mm)