FX8C-80S-SV(93)
DigiKeys produktnummer
26-FX8C-80S-SV(93)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX8C-80S-SV(93)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX8C-80S-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8C-80S-SV(93)
Beskrivning
CONN RCPT 80POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8C-80S-SV(93) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 6mm, 7mm, 9mm, 11mm
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,156" (3,96mm)
Antal positioner
80
Basproduktens nummer
Stigning
0,024" (0,60mm)