FX6A-20P-0.8SV(92) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för FX6A-20P-0.8SV(92) är inte tillgänglig
FX6A-20P-0.8SV(92)
DigiKeys produktnummer
FX6A-20P-0.8SV(92)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX6A-20P-0.8SV(92)
Beskrivning
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX6A-20P-0.8SV(92) Modeller
Kategori
Stigning
0,031" (0,80mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 7mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,197" (5,00mm)