FX4C-32P-1.27DSAL(71)
FX4C-32P-1.27DSAL(71)
FX4C-32P-1.27DSAL(71)
DigiKeys produktnummer
H126125-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX4C-32P-1.27DSAL(71)
Beskrivning
CONN HDR 32POS VERT GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX4C-32P-1.27DSAL(71) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Egenskaper
Kortlås
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
5mm, 7mm, 8mm
Antal positioner
32
Höjd över kort
0,157" (4,00mm)
Stigning
0,050" (1,27mm)