Bilden för FX4A2-32S-1.27SV(71) är inte tillgänglig
FX4A2-32S-1.27SV(71)
DigiKeys produktnummer
FX4A2-32S-1.27SV(71)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX4A2-32S-1.27SV(71)
Beskrivning
CONN RCPT 32POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX4A2-32S-1.27SV(71) Modeller
Kategori
Stigning
0,050" (1,27mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Bulk
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,236" (6,00mm)