Bilden för FX4C3-32S-1.27DSAL(71) är inte tillgänglig
FX4C3-32S-1.27DSAL(71)
DigiKeys produktnummer
FX4C3-32S-1.27DSAL(71)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX4C3-32S-1.27DSAL(71)
Beskrivning
CONN RCPT 32POS VERT GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX4C3-32S-1.27DSAL(71) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Genomgående hål
Serie
Egenskaper
Kortlås
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
8mm, 9mm, 11mm
Antal positioner
32
Höjd över kort
0,275" (6,99mm)
Stigning
0,050" (1,27mm)