FX26-30S-1SV20
DigiKeys produktnummer
26-FX26-30S-1SV20TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX26-30S-1SV20CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX26-30S-1SV20DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX26-30S-1SV20
Beskrivning
CONN RCPT 1MM VERT SMD 30POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positionskontakt Uttag, flytande Ytmontering Guld
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktdonstyp
Uttag, flytande
Sammankopplade stackhöjder
20mm, 25mm
Höjd över kort
0,657" (16,70mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)