FX26-50P-1SV | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX26-50P-1SV |
Beskrivning | CONN HDR 1MM VERT SMD 50POS |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 50 Positionskontakt Plugg, flytande Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
Kategori | Antal rader 2 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Monteringstyp Ytmontering |
Serie | Egenskaper Kortguide, mjuklodsretention |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek 3,94µtum (0,100µm) |
Kontaktdonstyp Plugg, flytande | Sammankopplade stackhöjder 15mm, 18mm, 20mm |
Antal positioner 50 | Höjd över kort 0,400" (10,16mm) |
Stigning 0,039" (1,00mm) | Basproduktens nummer |