FX23L-60P-0.5SV8
DigiKeys produktnummer
FX23L-60P-0.5SV8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23L-60P-0.5SV8
Beskrivning
CONN HDR
Detaljerad beskrivning
64 (60 + 4 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX23L-60P-0.5SV8 Modeller
Egenskaper
Kortguide
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,270" (6,85mm)
Antal positioner
64 (60 + 4 ström)
Basproduktens nummer
Stigning
0,020" (0,50mm)