FX23-120P-0.5SV15 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Harwin Inc.
I lager: 282
Datablad
124 (120 + 4 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
FX23-120P-0.5SV15
FX23-120P-0.5SV15
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX23-120P-0.5SV15
DigiKeys produktnummer
H125039-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-120P-0.5SV15
Beskrivning
CONN HDR 120POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
FX23-120P-0.5SV15 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Monteringstyp
Ytmontering
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 20mm
Antal positioner
124 (120 + 4 ström)
Höjd över kort
0,507" (12,88mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)