FX23-20S-0.5SV(20) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX23-20S-0.5SV(20) |
Beskrivning | CONN RCPT |
Serie | Egenskaper Kortguide |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Sammankopplade stackhöjder 15mm, 20mm |
Kontaktdonstyp Kontakt, centerstripkontakter | Höjd över kort 0,268" (6,80mm) |
Antal positioner 24 (20 + 4 ström) | Basproduktens nummer |
Stigning 0,020" (0,50mm) |