FX23-20P-0.5SV20(20)
DigiKeys produktnummer
26-FX23-20P-0.5SV20(20)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX23-20P-0.5SV20(20)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX23-20P-0.5SV20(20)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-20P-0.5SV20(20)
Beskrivning
CONN HDR
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 20mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,703" (17,85mm)
Antal positioner
20
Basproduktens nummer
Stigning
0,020" (0,50mm)