FX18-100S-0.8SV20
DigiKeys produktnummer
H125007-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX18-100S-0.8SV20
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX18-100S-0.8SV20 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Monteringstyp
Ytmontering
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
20mm, 30mm
Antal positioner
100
Höjd över kort
0,648" (16,46mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)