FX18-100P-0.8SV10
DigiKeys produktnummer
H125004-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX18-100P-0.8SV10
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX18-100P-0.8SV10 Modeller
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
25mm, 30mm
Höjd över kort
0,734" (18,65mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)