FX18-100S-0.8SV15
DigiKeys produktnummer
H125006-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX18-100S-0.8SV15
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX18-100S-0.8SV15 Modeller
Kontaktdonstyp
Kontakt, centerstripkontakter
Sammankopplade stackhöjder
15mm, 25mm
Höjd över kort
0,450" (11,43mm)
Stigning
0,031" (0,80mm)