FX11LA-80P/8-SV(92) | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | FX11LA-80P/8-SV(92) |
Beskrivning | CONN HDR 80POS SMD GOLD |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 80 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | FX11LA-80P/8-SV(92) Modeller |
Kategori | Antal rader 2 |
Tillverkare Hirose Electric Co Ltd | Monteringstyp Ytmontering |
Serie | Egenskaper Kortguide, jordplatta, mjuklodsretention |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek 4,00µin (0,100µm) |
Kontaktdonstyp Hållare, ytterhöljeskontakter | Sammankopplade stackhöjder 2mm |
Antal positioner 80 | Höjd över kort 0,075" (1,90mm) |
Stigning 0,020" (0,50mm) | Basproduktens nummer |