DF62C-7S-2.2C(11)
DF62C-7S-2.2C(11)
DF62C-7S-2.2C(11)
DigiKeys produktnummer
H122131-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62C-7S-2.2C(11)
Beskrivning
CONN SOCKET HSG 7POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
7 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Svart 0,087" (2,20mm)
EDA-/CAD-modeller
DF62C-7S-2.2C(11) Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Färg
Svart
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)