DF62B-7EP-2.2C(10)
DigiKeys produktnummer
H122109-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF62B-7EP-2.2C(10)
Beskrivning
CONN PLUG HSG 7POS 2.20MM
Detaljerad beskrivning
7 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon White 0,087" (2,20mm)
EDA-/CAD-modeller
DF62B-7EP-2.2C(10) Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Fästtyp
Hasphållare
Färg
White
Kontakttyp
Stift
Arbetstemperatur
-35°C-105°C
Stigning
0,087" (2,20mm)