DF37NB-20DS-0.4V(53) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 20 558
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
I lager: 460
Bilden för DF37NB-20DS-0.4V(53) är inte tillgänglig
DF37NB-20DS-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
DF37NB-20DS-0.4V(53)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NB-20DS-0.4V(53)
Beskrivning
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
20 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37NB-20DS-0.4V(53) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Antal positioner
20
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)