Bilden för DF37C-34DP-0.4V(51) är inte tillgänglig
DF37C-34DP-0.4V(51)
DigiKeys produktnummer
DF37C-34DP-0.4V(51)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37C-34DP-0.4V(51)
Beskrivning
CONN HDR 34POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
34 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37C-34DP-0.4V(51) Modeller
Kategori
Stigning
0,016" (0,40mm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,030" (0,75mm)