DF37NB-34DS-0.4V(75) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 1 526
Datablad
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Bilden för DF37NB-34DS-0.4V(75) är inte tillgänglig
DF37NB-34DS-0.4V(75)
DigiKeys produktnummer
DF37NB-34DS-0.4V(75)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NB-34DS-0.4V(75)
Beskrivning
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
34 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37NB-34DS-0.4V(75) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Antal positioner
34
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)