DF37NC-34DS-0.4V(53)
DigiKeys produktnummer
H124697TR-ND - Remsa och spole (TR)
H124697CT-ND - Remsbit (CT)
H124697DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF37NC-34DS-0.4V(53)
Beskrivning
CONN RCPT 34POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
34 Positionskontakt Kontakt, centerstripkontakter Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
DF37NC-34DS-0.4V(53) Modeller
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Sammankopplade stackhöjder
0,98mm
Höjd över kort
0,038" (0,97mm)
Antal positioner
34
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)