DF30FC-60DP-0.4V(82) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 4 040
Datablad
60 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF30FC-60DP-0.4V(82)
DigiKeys produktnummer
H3858TR-ND - Remsa och spole (TR)
H3858CT-ND - Remsbit (CT)
H3858DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF30FC-60DP-0.4V(82)
Beskrivning
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktyta, tjocklek
2,00µin (0,051µm)
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
0,9mm
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,031" (0,80mm)
Antal positioner
60
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)