DF30FC-60DP-0.4V(81) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 4 040
Datablad
60 Positionskontakt Hållare, centerstripkontakter Ytmontering Guld
DF30FC-60DP-0.4V(81)
DigiKeys produktnummer
DF30FC-60DP-0.4V(81)-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF30FC-60DP-0.4V(81)
Beskrivning
CONN HDR 60POS SMD GOLD
Detaljerad beskrivning
Sammankopplade stackhöjder
0,9mm
Kontaktdonstyp
Hållare, centerstripkontakter
Höjd över kort
0,031" (0,80mm)
Antal positioner
60
Basproduktens nummer
Stigning
0,016" (0,40mm)