DF13-14S-1.25C
DF13-14S-1.25C
DF13-14S-1.25C
DigiKeys produktnummer
H2189-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13-14S-1.25C
Beskrivning
CONN RCPT HSG 14POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Beige 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DF13-14S-1.25C Modeller
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,049" (1,25mm)