DF13A-14P-1.25H(21)
DigiKeys produktnummer
26-DF13A-14P-1.25H(21)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-DF13A-14P-1.25H(21)CT-ND - Remsbit (CT)
26-DF13A-14P-1.25H(21)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13A-14P-1.25H(21)
Beskrivning
CONN HEADER SMD R/A 14POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 14 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13A-14P-1.25H(21) Modeller
Isoleringshöjd
0,142" (3,60mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V