DF13C-14P-1.25V(51)
DigiKeys produktnummer
H121958TR-ND - Remsa och spole (TR)
H121958CT-ND - Remsbit (CT)
H121958DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DF13C-14P-1.25V(51)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 14POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
DF13C-14P-1.25V(51) Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrlås
Tillv.
Isoleringshöjd
0,189" (4,80mm)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
8,00µin (0,203µm)
Arbetstemperatur
-35°C-85°C
Strömklassning (Ampere)
1A
Spänningsvärde
150V
Monteringstyp
Sammankopplade stackhöjder
5,8mm