BF4-RX-14DS-0.5V
BF4-RX-14DS-0.5V
BF4-RX-14DS-0.5V
DigiKeys produktnummer
H125664TR-ND - Remsa och spole (TR)
H125664CT-ND - Remsbit (CT)
H125664DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BF4-RX-14DS-0.5V
Beskrivning
CONN 14POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positionskontakt Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BF4-RX-14DS-0.5V Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Höjd över kort
0,058" (1,48mm)
Antal positioner
14
Basproduktens nummer
Stigning
0,020" (0,50mm)