BF4MC-6GTXRX-B1-75MM
DigiKeys produktnummer
H125663-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BF4MC-6GTXRX-B1-75MM
Beskrivning
HGH SPD OPTCL TRANS CBL 75M
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Rektangulära kabelmonteringar Stickdon till stickdon 0,246' (75,00mm, 2,95")
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BF4MC-6GTXRX-B1-75MM Modeller
Kategori
Delning - anslutning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Längd
0,246' (75,00mm, 2,95")