BF4-RX-14DS-0.5V(10)
DigiKeys produktnummer
BF4-RX-14DS-0.5V(10)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BF4-RX-14DS-0.5V(10)
Beskrivning
BF4MC-RX PLUG 14 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positionskontakt Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BF4-RX-14DS-0.5V(10) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Mjuklodsretention
Förpackning
Påse
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
1,97µtum (0,050µm)
Antal positioner
14
Höjd över kort
0,058" (1,48mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)