A3C-14DA-2DSA(71) är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Similar
Preci-Dip
I lager: 0
Datablad
Samtec Inc.
Samtec Inc.
I lager: 187
Datablad
14 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål Guld
A3C-14DA-2DSA(71)
DigiKeys produktnummer
H10896-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A3C-14DA-2DSA(71)
Beskrivning
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A3C-14DA-2DSA(71) Modeller
Kategori
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Tillv.
Isolering, färg
Svart
Serie
Isoleringshöjd
0,165" (4,20mm)
Förpackning
Tråg
Kontaktlängd - polstift
0,118" (3,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kort eller kabel
Sammankopplade stackhöjder
5,1mm, 6mm
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
1A
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
200VAC
Delning - hopkoppling
Tillämpningar
General Purpose, telekom
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)