Bilden för SMM-107-01-S-D-14 är inte tillgänglig
SMM-107-01-S-D-14
DigiKeys produktnummer
SMM-107-01-S-D-14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM-107-01-S-D-14
Beskrivning
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
Detaljerad beskrivning
14 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMM-107-01-S-D-14 Modeller
Isoleringshöjd
0,140" (3,56mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
13
Strömklassning (Ampere)
3,2A per kontakt
Delning - hopkoppling
Spänningsvärde
350VAC
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)