Bilden för SMM-107-01-S-D-12 är inte tillgänglig
SMM-107-01-S-D-12
DigiKeys produktnummer
SMM-107-01-S-D-12-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMM-107-01-S-D-12
Beskrivning
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 Positioner Uttag Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål Guld
EDA-/CAD-modeller
SMM-107-01-S-D-12 Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Rör
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,140" (3,56mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Kort till kort eller kabel
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal positioner
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal inlästa positioner
13
Strömklassning (Ampere)
3,2A per kontakt
Delning - hopkoppling
Spänningsvärde
350VAC
Antal rader
2
Isoleringsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP)
Radmellanrum - hopkoppling
0,079" (2,00mm)