G125-FC11605L0-0150L
DigiKeys produktnummer
952-4184-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC11605L0-0150L
Beskrivning
1.25MM F/L 16POS 26AWG 150MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kabelmonteringar Sockel till enskilda ledningstrådar 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")