G125-FC11605L0-0150F
DigiKeys produktnummer
952-2764-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC11605L0-0150F
Beskrivning
1.25MM F/F 16POS 26AWG 150MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,492' (150,00mm, 5,91")