G125-FC10605L0-0300F
DigiKeys produktnummer
G125-FC10605L0-0300F-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC10605L0-0300F
Beskrivning
1.25MM F/F 6POS 26AWG 300MM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")