G125-FC10605F1-0300F1
DigiKeys produktnummer
G125-FC10605F1-0300F1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-FC10605F1-0300F1
Beskrivning
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 6POS
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Rektangulära kabelmonteringar Uttag till uttag 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategori
Delning - anslutning
0,049" (1,25mm)
Tillverkare
Harwin Inc.
Längd
0,984' (300,00mm, 11,81")