G125-32496M3-02-08-02
DigiKeys produktnummer
952-G125-32496M3-02-08-02-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-32496M3-02-08-02
Beskrivning
CONN PLUG HSG 12POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
12 (8 + 4 ström) Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Grön 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
G125-32496M3-02-08-02 Modeller
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Egenskaper
Monteringsskruvar, anslutningsfläns, polariserande nyckel
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Stigning
0,049" (1,25mm)