G125-22496F1-02-08-02
DigiKeys produktnummer
952-G125-22496F1-02-08-02-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-22496F1-02-08-02
Beskrivning
CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 (8 + 4 ström) Rektangulära kontakter - höljen Uttag Grön 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
G125-22496F1-02-08-02 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Fästtyp
Skruvlås
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Grön
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Monteringsskruvar, anslutningsfläns, polariserande nyckel
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Stigning
0,049" (1,25mm)