G125-32496M3-01-08-01
DigiKeys produktnummer
952-G125-32496M3-01-08-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
G125-32496M3-01-08-01
Beskrivning
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Detaljerad beskrivning
10 (8 + 2 ström) Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Grön 0,049" (1,25mm)
EDA-/CAD-modeller
G125-32496M3-01-08-01 Modeller
Radmellanrum
0,049" (1,25mm)
Egenskaper
Monteringsskruvar, anslutningsfläns, polariserande nyckel
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Stigning
0,049" (1,25mm)